fbpx

Directiva Expo Farklı Tasarım Çözümleri ile Yanınızda

Directiva Expo olarak, tasarım, üretim ve uygulama ekiplerimiz ile yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarının yanısıra farklı tasarım çözümlerimiz ile de daima sizlerleyiz.
Stand Tasarımı

Directiva Expo Farklı Tasarım Çözümleri ile Yanınızda

Directiva Expo olarak, tasarım, üretim ve uygulama ekiplerimiz ile yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarının yanısıra farklı tasarım çözümlerimiz ile de daima sizlerleyiz. Konsept mağaza tasarımı, kiosklar, vitrin, ofis ve iç mekân çözümlerimiz ile yanınızdayız.

İç Mekân Tasarımları

Hayallerin sınırı olmaz. İçinde yaşamaya değer bir iç mekân tasarımının önceliği, hayalinizdeki mekâna hayat vermektir. Bu mekân şık bir bekleme salonu ya da kendinize layık gördüğünüz bir dinleme odası, ailenizle hoş zaman geçirebileceğiniz bir yemek odası ya da konuklarınızı ağırlayabileceğiniz muhteşem bir misafir odası olabilir. Siz hayalinizdeki iç mekânı bize anlatın, biz de size özel iç mimari tasarımı, uygulama ve üretim çözümlerimizle o mekânını beklentilerinizin ötesine geçirip sizin için yaşamaya değer bir mekân yaratalım.

Ofis Tasarımları

İşletmelerine, işlerine ve çalışanlarına değer veren kurumlar fonksiyonel ofis tasarımları ile öne çıkar. İyi bir ofis tasarımı işin ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmalıdır. Directiva Expo olarak, açık ve kapalı ofisleri, toplantı odalarını ya da sıra dışı yapılarıyla öne çıkan kreatif ofisleri en iyi şekilde tasarlayarak işinizin bir adım daha öteye taşımaya talibiz. Ofisinizin büyüklüğünü, çalışan sayınızı ve işinizin detaylarını bize anlatın, hayalinizdeki ofisi birlikte tasarlamaya başlayalım.

Vitrin Tasarımları

İyi ürünlerle dolu bir mağazanız olabilir ancak o ürünleri en iyi şekilde vitrin tasarımına yansıtamazsanız ürünleriniz satılmaz, siz de sorunu başka yerlerde aramaya başlarsınız. Vitrinleri, müşterilerinizi içeri davet eden bir hostes olarak düşünürsek; o hostesin hali, duruşu, şekli insanları etkilemek için ne kadar önemliyse vitrinler de müşterilerinize ulaşmak için aynı ölçüde önemlidir. Mağazanıza uygun vitrini tasarlamak için sizi ziyaret edelim, işiniz için ideal vitrin tasarımını birlikte hayata geçirelim.

Kiosk Tasarımları

Kiosklar müşterilerinize hızlı hizmetler sunmak için en ideal çözümlerin başında gelir. Pratik ve her yere kolayca kurulabilen yapıları sayesinde istediğiniz yerde hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar. Directiva Expo olarak hem kiosk tasarım hem de yazılım çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Konsept Mağaza Tasarımları

Günümüz dünyasında, konsept mağaza tasarımları tam anlamıyla bir çağdaş sanat alanlarına dönüşmeye başladı. Dünya devi markalar artık mağazalarını belirli bir konsepte uygun olarak yine dünya çapında tanınmış sanatçılara tasarlatıyorlar. Louis Vuitton, Dolce Gabbana ve Armani gibi moda devlerinin mağazaları nerdeyse birer sanat galerisine dönüşmüş durumda. Bizler, inhouse kreatif ekibimizin yanısıra, freelance olarak çalıştığımız sanatçılarla da hayalinizdeki konsept mağazayı tasarlamak için buradayız. Hayalinizdeki mağaza ister büyük ister küçük olsun, sizi öne çıkaracak temel farkın belirli bir konsepte oturtulmuş iyi bir mağaza tasarımı olduğunu unutmayın.