fbpx

Emitt 2019’dan Ödülle Döndük!

Türkiye turizim sektörünün önemli fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizim ve Seyahat Fuarında turizim merkezleri dalında En iyi Destinasyon Tanıtımı Ödülü

Emitt 2019’dan Ödülle Döndük!

Türkiye turizim sektörünün önemli fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizim ve Seyahat Fuarı (Emitt 2019); bu yılda dünyanın onlarca ülkesinden gelen binlerce kurum ve kurululuşun yanı sıra; oteller, tur şirketleri, acenteler, sivil toplum örgütleri gibi kurumlara da ev sahipliği yaptı. Bu yıl fuarın bölümleri yarasında yer alan Emitt Forum, Emitt Future, Emitt 4.0, Emitt Market Me ve Emitt Focus başlıkları altında onlarca konferans düzenlendi ve turizimin geleceği katılımcılarla tartışıldı. Fuara katılan kurumların kendi alanlarında düzenlediği etkinlik ve tanıtım faaliyetleri de ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Türkiye’nin ve dünyanın 94 ülkesinden gelen temsilcilerin yer aldığı fuar, 4 gün boyunca oldukça yoğun ve hareketli bir programı misafirlerine sundu. Fuarın kalabalıklığı turizimciler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Fethiye Belediyesi Standıyla Emitt 2019’daki Yerimizi aldık.

Türkiyenin gözde lokasyonlarından Fethiye’nin tanıtımı amacıyla Fethiye Belediyesi için hazırladığımız ortak stantla biz de Emitt 2019 heyecanına yakından takınlık ettik. Fethiye’deki tüm tur şirketlerinin, önemli sivil toplum kuruluşlarının ve belediye tanıtım birimlerinin bir arada bulunduğu, etkinliklerin ve misafir akışının oldukça yoğun olduğu standa ilgi gerçekten büyüktü. Böylesine büyük bir proje için özel olarak hazırladığımız standımız ziyaretçilerden tam not, Emitt 2019’dan da ödül almayı başardı.

Turizim Merkezleri Dalında En iyi Destinasyon Tanıtımı Ödülü Fethiye’nin.

31 Ocak – 3 Şubat arasında ziyaretçilerine kapılarını açan Emitt 2019’a 94 ülkeden 5.602 kurum katıldı. Fuar kapsamında verilen Emitt Ödülleri’ne bu yıl Fethiye layık görüldü. Standın tasarımı, konumu, içinde düzenlenen etkinlikleriyle basının ve izleyicilerin ilgisine çeken standımız ile Fethiye Belediyesi, Emitt 2019’danTurizim Merkezleri Dalında En iyi Destinasyon Tanıtımı” ödülünü aldı, biz de fuara katılan tüm Fethiyelilerin sevincine ortak olduk.

Emitt 2020 İçin Sizinle Çalışmayı Hazırız.

Ulusal ve uluslararası markalarla çalışma deneyimine sahip, yaratıcı ve tecrübeli ekibimiz, Emitt 2020’de firmanızın ihtiyacına uygun bir satandı özveriyle tasarlamaya, üretmeye ve uygulamaya hazır. Emitt 2019’da edindiğimiz tecrübeleri, önümüzdeki yıl sizinle de paylaşabilir, fuarın ilgi çeken standlarından birine birlikte imza atabiliriz.