fbpx

BİZ KİMİZ?

Directiva Expo olarak; 17 yıllık deneyimimiz ile ulusal ve Almanya, İtalya, Fransa, Rusya, Peru, Arjantin, Brezilya’daki uluslararası markalara Fuar Standı, İç Mekan, Dış Mekan tasarım ve organizasyon hizmeti vermekteyiz.

“Neden Mükemmel Olmasın?” kuruluş mottosuyla yola çıktığımız günden bugüne kadar, sayısız stant ve organizasyona imza attık. Bizler, bu işin tek elden yapılmasını oldukça önemseyen bir kuruluşuz. Fuarcılık sektöründeki temel sorunların farkındayız, bu yüzden fuar tasarımından giydirmelerine uzanan tüm aşamaları bünyemizde “in house” olarak çözmekteyiz. Konsept oluşturma, stant tasarımı, giydirme tasarımları, üretim ve uygulama aşamalarını baştan sona takip ederek size hakettiğiniz hizmeti sunarız. Zamanında teslimat ilkesini oldukça önemser ve fuardan önce tüm süreçleri çözerek; içinizin rahat olmasını sağlarız. Örneğin; fuar başlamadan bir gün önce sizi sorunlarla baş başa bırakmak yerine, çayınızı kahvenizi standınızda keyifle yudumlayabileceğiniz zamanı size bırakırız. Müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda, işinizi işimiz olarak görür ve karşılaştığınız tüm sorunları özveriyle çözeriz.

 

Bizler, fuar ve organizasyonların hedef kitleniz ile buluşmanızda en etkili yöntemlerden biri olduğuna inanan bir kuruluş olarak sizlere mükemmel bir etkinlik deneyimi sunarız.

Fuar standları arasında en çok tercih edilen modelleri, ulaşılabilir stand fiyatlarıyla tasarlıyoruz. Fuar stand tasarım ve uygulama işlemlerini tek elden altında yapan firmalar arasındayız.

FUAR STANDLARINA GÖZ AT

İç mekan tasarımı, size özel çözümlerin üretildiği bir tasarım alanıdır. İç mekan tasarımları kapsamında; ofis tasarımınlarını, konsept mağaza tasarımlarını ve vitrin tasarımlarınızı beklentilerinize özel olarak tasarlıyoruz. İç mekan tasarımlarını yaparken, tercih ettiğiniz malzemeleri etkin tasarım çözümleri ile birleştiriyoruz.

İÇ MEKAN TASARIMLARINA GÖZ AT

Dış mekan tasarımları özellikle restoran, cafe, alışveriş merkezi, ev bahçeleri gibi alanlarda karşımıza çıkıyor. Dış mekan tasarımlarının içinde hem çevresel düzenlemeler hem de dış cephe giydirmeleri bulunuyor. Tasarımsal dış cephe aydınlatmalarından bina giydirmelerine, bahçe düzenlemelerinden dış cephe merdivenlerine uzanan geniş bir alanda tasarım hizmetleri veren firmamız size özel tasarım çözümleri sunuyor.

  • DIŞ CEPHE TASARIMI
  • DIŞ CEPHE AYDINLATMASI
  • ÇEVRE DÜZENLEMESİ
DIŞ MEKAN TASARIMLARINA GÖZ AT

İLETİŞİME GEÇ

Telefon ve Mail ile en hızlı şekilde bize ulaşabilirsiniz.

BİZİ ARAYIN BİZE YAZIN İLETİŞİM